
Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės MILWAUKEE M12 FHT20-402
- Puikiai tinka smulkiems sodo darbams
- Greitas ir tikslus pjovimas užtikrina didžiausią našumą
- Metalinis pavarų dėžės korpusas užtikrina didesnį patvarumą
Aprašymas
Puikiai tinka smulkiems darbams, pvz., gyvatvorių, krūmų ir nedidelių krūmų apipjaustymui ar genėjimui.
Plona ergonomiška rankena leidžia lengvai valdyti įrankį sunkiai pasiekiamose vietose.
Gerai subalansuotas ir nedidelis įrankio svoris užtikrina geresnį valdymą ir nesudėtingą pjovimą įvairiose padėtyse.
Ašmenų galų apsauga saugo ašmenis ir neleidžianti pažeisti kitų daiktų.
Baterijos energijos matuoklis rodo likusią įkrovą.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Tinka visi MILWAUKEE 12 V akumuliatoriai.
Specifikacija
| Svoris | 1,7 kg (su akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 2700 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Ašmenų ilgis | 200 mm |
| Tipas | Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės |
| Standartiniai priedai | 2 x 4,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti











