Akumuliatorinė vejapjovė HUSQVARNA LB146i 2021
- Itin lengva stumiama vejapjovė su mulčiavimo funkcija
- Rankinis aukščio reguliavimas
- Dvigubas akumuliatorių lizdas - ilgesnis darbas
Aprašymas
Patogus valdymas.
Automatinis peilio greičio reguliavimas esant sunkesnėms sąlygoms.
Patogi ergonomiška rankena.
Tylus darbas, todėl labai tinka gyvenamuosiuose rajonuose.
Specifikacija
| Svoris | 16,9 kg |
| Apsukų skaičius | 3000 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 89 db(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Aukščio reguliavimas | 3 lygiai |
| Pjovimo aukštis | 25-70 mm |
| Eiga | Stumiama |
| Tipas | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 170/170 mm |
| Pjovimo plotis | 460 mm |
| Standartiniai priedai | 4,0 Ah akumuliatorius BLi20, įkroviklis |
| Pjovimo metodai | BioClip®-mulčiavimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








