Akumuliatorinė vejapjovė HUSQVARNA Aspire LC34
- Lengva naudoti, sandėliuoti ir transportuoti
- Skirta ankštoms erdvėms
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Sulankstoma rankena patogiai nulenkiama.
Lengvas sandėliavimas dėl Husqvarna Aspire laikiklio sistemos bei komplekte esančio kablio, kurį galima pritvirtinti tiesiai prie sienos.
Specifikacija
| Svoris | 11,8 kg |
| Apsukų skaičius | 3000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 0,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 87 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Konteinerio talpa | 30 l |
| Pjovimo aukštis | 25-65 mm |
| Eiga | Stumiama |
| Tipas | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 138,5/158 mm |
| Pjovimo plotis | 340 mm |
| Pjovimo metodai | Surinkimas / BioClip®-mulčiavimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti








