
Akumuliatorinė vejapjovė EGO Power+ LMX5300SP 53cm
- Skirta didelėms ir plačioms erdvėms pjauti
- Savaeigė su automatiniu kintamu pjovimo greičiu
- Parduodama be akumuliatoriaus ir įkroviklio
Aprašymas
Tinka profesionaliam naudojimui, darbui visą dieną.
Du akumuliatoriaus lizdai ir Peak Power™ technologija.
Liejamo aliuminio pjovimo agregatas užtikrina tvirtą ir stabilų darbą.
Pridedamas itin didelis 85 l surinkimo maišas
Pasižymi aukštomis eksploatacinėmis savybėmis.
Variklis pasižymi dideliu sukimo momentu, kuris užtikrina didelę galią sudėtingomis pjovimo sąlygomis.
Tvirtas ir patvarus.
Reguliuojamas rankenos aukštis.
Specifikacija
| Svoris | 46 kg |
| Darbinis greitis | 0,6–1,8 m/s |
| Akumuliatoriaus įtampa | 56 V |
| Maks. sukimo momentas | 20 Nm prie 1750 aps./min. |
| Konteinerio talpa | 85 l |
| Aukščio reguliavimas | 8 padėtys |
| Pjovimo aukštis | 20/31/40/51/64/78/92/105 mm |
| Eiga | Savaeigė |
| Tipas | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 232x55 / 232x55 mm |
| Pjovimo plotis | 530 mm |
| Apsaugos klasė | IPX5 |
| Standartiniai priedai | 85 l surinkimo maišas |
| Pjovimo metodai | Mulčiavimas / Šoninis išmetimas / Surinkimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
- „Pro X“ serijos įrankiams ir akumuliatoriams suteikiama 3 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
- „Professional“ serijos įrankiams ir 56V akumuliatoriams suteikiama 2 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM4000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 3 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM2000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 2 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Fiziniams asmenims taikoma 5 metų garantija visiems įrankiams ir 3 metų garantija akumuliatoriams, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Juridiniams asmenims taikoma garantija:
⚠️ Išskirtinės vejos robotų garantijos sąlygos:
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti






