Akumuliatorinė aukštapjovė HUSQVARNA 120iTK4-P+PK4+BLi
- Itin tylus veikimas ir nulinė tarša
- Ergonomiškas dizainas patogiam darbui
- Parduodama su aukštapjovės genėjimo priedu PK4
Aprašymas
Ant veleno galima uždėti aukštapjovės priedą arba gyvatvorių žirkles.
Automatinis įrankio atsijungimas, kai su įrankiu nedirbama 60 s.
Grandinės įtempimas be įrankių.
Specifikacija
| Svoris | 4,1 kg |
| Ilgis | 1900 mm |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Juostos judėjimo greitis | 10 m/s |
| Juostos ilgis | 250 mm (10") |
| Tipas | Akumuliatoriniai trimeriai |
| Grandinės tepimo alyvos bako tūris | 0,07 l |
| Grandinės storis | 1,1 mm |
| Grandinės žingsnis | 3/8" |
| Standartiniai priedai | 2,0 Ah akumuliatorius, įkroviklis, genėjimo priedas PK4 |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





