
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis X-Lock MAKITA DGA521ZX1
- Reguliuojamos apsukos
- Greitas ir patogus disko keitimas
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
X-Lock priedų tvirtinimo sistema (tinka naudoti tik su MAKITA X-Lock šlifavimo diskais).
Elektroninis stabdis, švelnaus paleidimo funkcija ir apsauga nuo savaiminio pasileidimo.
Apsauga nuo atatrankos.
Funkcijos automatinė sukimo momento pavaros technologija (ADT) esant pasipriešinimui, elektroniniu būdu reguliuoja greitį ir sukimo momentą, kad išlaikytų galią.
Staiga sumažėjus greičiui arba diskui įstrigus medžiagoje, įsijungia aktyvaus grįžtamojo ryšio jutiklio technologija (AFT) ir išjungia variklį.
Siaura ir ergonomiška rankena užtikrina patogumą ir puikų valdymą.
Geresnė apsauga nuo dulkių ir drėgmės dėl unikalios korpuso vidinės ir išorinės konstrukcijos.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Specifikacija
| Svoris | 3,0 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Velenas | 22,23 mm |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






