Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis PROXXON LHW/A 2,6Ah
- Įrankis skirtas darbui su plienu, spalvotaisiais metalais, stiklu, keramika, medžiu ir plastiku
- Pjovimui, grubiam apdirbimui ir šlifavimui
- Elektroninė greičio valdymo sistema užtikrina vienodą sukimo momentą
Aprašymas
Rinkinyje yra korundo šlifavimo diskas (grūdėtumas 60), vėduoklinis šlifavimo diskas (grūdėtumas 100) ir sustiprintas pjovimo diskas.
Saugiai tiekiama plastikinėje dėžėje.
Rinkinį sudaro kampinis šlifuoklis LHW/A, akumuliatorius Li/A ir greitasis įkroviklis LG/A.
Specifikacija
| Svoris | 800 g |
| Apsukų skaičius | 5000 - 16000 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 10.8 V |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,6 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 50 mm |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
- Dirbkite be perteklinio spaudimo – darbą atlieka apsukos, o ne jėga.
- Neuždenkite ventiliacijos angų, neleiskite įrankiui perkaisti.
- Sustabdykite darbą, jei prietaisas įkaista, ir leiskite jam atvėsti.
- Saugokite įrankį nuo purvo ir pašalinių dalelių.
ĮSPĖJIMAS DĖL NAUDOJIMO
PROXXON MICROMOT įrankiai yra smulkūs, tikslūs ir lengvi. Naudojant būtina laikytis šių taisyklių:
Garantija galios, jei įrankis nebus sugadintas dėl netinkamo naudojimo ar aukščiau nurodytų taisyklių nesilaikymo.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



