Akumuliatorinis juostinis šlifuoklis PROXXON BS/A 2,6Ah
- Mažų angų šlifavimui, lydinių, paviršių, užapvalinimų, griovelių apdailai, tikslių dalių šerpetų šalinimui arba nusklembimui
- Elektroninė greičio reguliavimo sistema
- Galvutė pasisuka 60° vos paspaudus mygtuką
Aprašymas
Švarų darbą užtikrina siurbimo jungtis su dulkių siurblio adapteriu.
Tiekiama patvariame, stabiliame plastikiniame lagamine.
Specifikacija
| Svoris | 900 g |
| Ilgis | 380 mm |
| Akumuliatoriaus įtampa | 10.8 V |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,6 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Juostos judėjimo greitis | 200-700 m/min. |
| Tipas | Juostiniai šlifuokliai |
| Juostos matmenys | 10x330 mm (naudojamas plotas 10x110 mm) |
| Standartiniai priedai | Akumuliatorius Li/A, greitasis įkroviklis LG/A, 4 šlifavimo juostos (2x 80, 2x 180 grūdo dydžio), plastikinis lagaminas |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Rekomenduojami priedai
DUK
- Dirbkite be perteklinio spaudimo – darbą atlieka apsukos, o ne jėga.
- Neuždenkite ventiliacijos angų, neleiskite įrankiui perkaisti.
- Sustabdykite darbą, jei prietaisas įkaista, ir leiskite jam atvėsti.
- Saugokite įrankį nuo purvo ir pašalinių dalelių.
ĮSPĖJIMAS DĖL NAUDOJIMO
PROXXON MICROMOT įrankiai yra smulkūs, tikslūs ir lengvi. Naudojant būtina laikytis šių taisyklių:
Garantija galios, jei įrankis nebus sugadintas dėl netinkamo naudojimo ar aukščiau nurodytų taisyklių nesilaikymo.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





