
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis MILWAUKEE M18 FSAGF125XB-0X
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Greitas disko sustabdymas per greičiau nei 2 sekundės
- Įrankis parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis turi anti-vibracinę rankeną bei apsaugą nuo savaiminio pasileidimo.
Užtikrina galią, prilygstančią 1200 W laidiniam šlifuokliui.
FIXTEC sistema leidžia pakeisti diską nenaudojant visiškai jokių įrankių.
„Lock-on“ fiksuojamas jungiklis.
Plokščia pavarų galvutė leidžia dirbti su iki 42° aštrumo kampais.
Nuimamas dulkių filtras, apsaugantis nuo nešvarumų patekimo į vidų ir prailginantis variklio veikimo laiką.
125 mm beraktė apsauga – puikus pjovimo efektyvumas ir greitas apsaugos reguliavimas nenaudojant veržliarakčio.
REDLINK PLUS™ sistema apsaugo įrankį ir akumuliatorių nuo perkrovos.
Akumuliatorinė sistema veikia su visais MILWAUKEE M18 akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 2,6 kg |
| Apsukų skaičius | 8500 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 93,67 db(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Velenas | M14 |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




