Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis BOSCH GWS 12V-76 V-EC SOLO
- Itin kompaktiškas ir ergonomiškas
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Parduodama be akumuliatorių, įkroviklio ir įrankio dežės
Aprašymas
Tinka metalui, plytelėms ir plytoms pjauti.
Pirmasis pasaulyje 12 V profesionalus, kompaktiškas kampinis šlifuoklis.
Suderinamas su visais Bosch Professional 12 V akumuliatoriais ir įkrovikliais.
Specifikacija
| Svoris | 0,5 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 19500 aps./min. |
| Tvirtinimas | M 5 |
| Vibracijos lygis | 13,5 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Griebtuvas | 10 mm |
| Disko skersmuo | 76 mm |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | kietlydinio pjovimo diskas 76 x 10 mm, abrazyvinis pjovimo diskas 76 x 10 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





