Žibintuvėlis LED LENSER W7R Work
- Itin kompaktiškas ir patogus
- Užrakinimo mechanizmas nuo netyčinio įjungimo
- Integruotas magnetas ir kabliukas
Aprašymas
Rankenėlė pagaminta iš neslystančio paviršiaus.
Lengvai pakraunamas per USB-C jungtį.
Išlankstoma ir pasukama lempos galvutė, skirta apšviesti siauras ir sunkiai pasiekiamas vietas.
UV ir LED šviesos šaltiniai.
Specifikacija
| Svoris | 180 g |
| Akumuliatoriaus įtampa | 3.7 V |
| Įkrovimo laikas | 210 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 143 x 31 x 45 mm |
| Veikimo laikas | 2 val. (600 lm), 5 val. (220 lm) |
| Tipas | Prožektoriai |
| Apsaugos klasė | IP 54 |
| Baterijų tipas | Li-ion |
| Šviesos kiekis | 220/600 lm |
| Spalvos temperatūra | 4000 °K–7500 °K |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






