Žibintuvėlis LED LENSER W6R Work
- Itin kompaktiškas ir patogus
- Integruotas magnetas ir kabliukas
- Rankenėlė pagaminta iš neslystančio paviršiaus
Aprašymas
Lengvai pakraunamas per USB-C jungtį.
Išlankstoma ir pasukama lempos galvutė skirta apšviesti siauras ir sunkiai pasiekiamas vietas.
Užrakinimo mechanizmas nuo netyčinio įjungimo.
Du šviesos šaltiniai.
Specifikacija
| Svoris | 0,18 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 3.7 V |
| Įkrovimo laikas | 210 min. |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 143 x 31 x 45 mm |
| Veikimo laikas | 2 val. (500 lm), 6 val. (200 lm) |
| Tipas | Prožektoriai |
| Apsaugos klasė | IP 54 |
| Baterijų tipas | Li-ion |
| Šviesos kiekis | 220–500 lm |
| Standartiniai priedai | Įkrovimo laidas |
| Spalvos temperatūra | 6000 °K |







