Lanksti LED lempa SCANGRIP Uniform 500lm IP65
- Įkraunama, profesionali rankinė lempa
- Atitinka Europos standartą EN 13032-1
- Parduodama be įkrovimo adapterio
Aprašymas
Skirta sudėtingai darbo aplinkai.
Atspari vandeniui ir dulkėms.
Gali atlaikyti kritimą iš 2 m aukščio.
Sukamas kabliukas ir stiprus magnetas leidžia pritirtinti lempą.
Segtukas diržui.
Ergonomiškas dizainas ir kompaktiškas dydis.
Galvutę galima judinti 180° kampu.
Papildoma 175 lm šviesa viršuje.
Baterijos lygio indikatorius.
Įkraunama įkrovimo stotelėje arba su USB C įkrovimo laidu.
Specifikacija
| Svoris | 260 g |
| Akumuliatoriaus įtampa | 3.7 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,6 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Įkrovimo laikas | 3,5 val. |
| Galingumas | 3,2 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 188 x 60 x 33 mm |
| Veikimo laikas | 500 lm - 3 val.; 50 lm - 32 val. |
| Tipas | Prožektoriai |
| Darbinė temperatūra | nuo -10 ˚C iki +40 ˚C |
| Elektros įtampa | 5 V |
| Apsaugos klasė | IP 65 |
| Šviesos kiekis | 50-500 lm |
| Standartiniai priedai | Įkrovimo stotelė, USB įkrovimo laidas |
| Spalvos temperatūra | 5700 °K |
| Papildoma garantijos informacija | Per 4 savaites nuo pirkimo, užregistravus https://www.scangrip.com/en-gb/contact/5-year-warranty-form, garantija įrankiui pratęsiama iki 5 metų. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







