Akumuliatorinis nešiojamas LED prožektorius AS-SCHWABE Evo4 1,5W
- 1,5 W COB-LED lempučių skleidžiamas šviesos srautas užtikrina optimalų apšvietimą
- 180° kampu pasukamas laikiklis su stipriu magnetu
- Šviesos kiekis - 125 lm
Aprašymas
2 galios režimai: 50% ir 100%.
Sulankstomas ir 360° pasukamas pakabinimo kablys.
Patogus tvirtinimas prie diržo.
100-230V / 50-60 Hz laidinis įkroviklis.
Įkrovimo laikas - apie 2 val.
Švietimo trukmė - apie 5 val.
Spalvos temperatūra - 6000 K (dienos šviesa).
IP 65 apsaugos klasė - tinka darbui lauke, šviestuvas apsaugotas nuo dulkių bei vandens purslų.
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 3.7 V |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Akumuliatoriaus talpa | 1000 mAh |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Galingumas | 1,5 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 125 x 63 x 46 mm (kartu su pakuote) |
| Tipas | Prožektoriai |
| Apsaugos klasė | IP 65 |
| Šviesos kiekis | 125 lm |
| Spalvos temperatūra | 6000 °K |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





