LED prožektorius ant galvos AS-SCHWABE HD150
- Su COB-LED šviesos diodu, kuris šviečia 50000 valandų
- 2 šviesos srauto lygiai
- Reguliuojama galvos juosta
Aprašymas
Įjungimo/išjungimo mygtukas.
3,7 V/800 mAh akumuliatorius su įkrovos lygio indikatoriumi.
Krovimo laikas: ~3 val., švietimo - iki 4 val.
Komplektuojamas su USB įkrovikliu 5 V/1 A.
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 3.7 V |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Akumuliatoriaus talpa | 800 mAh |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Veikimo laikas | iki 4 val. |
| Tipas | Prožektoriai |
| Apsaugos klasė | IP30 |
| Šviesos kiekis | 75/150 lm |
| Spalvos temperatūra | 6000 °K |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |



