Akumuliatorinių įrankių rinkinys medienai FESTOOL Combo 18V
- Rinkinys skirtas medinėms konstrukcijoms
- Rinkinį sudaro: akumuliatorinis rankinis diskinis pjūklas HKC 55 EB-Basic, akumuliatorinis suktuvas-gręžtuvas Quadrive TPC 18/4 I-Basic, akumuliatorinis kampinis šlifuoklis AGC 18-125 EB-Basic, 4 x lagaminai Systainer, 2 x 5,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, standartiniai priedai
Aprašymas
Akumuliatorinis rankinis diskinis pjūklas HKC 55 EB-Basic
- Universalus, praktiškas ir tikslus
- Maksimalus pjaunamos medžiagos storis iki 55 mm
- Variklis be anglinių šepetėlių užtikrina maksimalią galią
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Apsukų skaičius | 4500 aps./min. |
| Svoris | 3,6kg (be priedų) |
| Disko skersmuo | 160 mm |
| Triukšmo lygis | 107 dB(A) |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 0-55 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 42/38 mm |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Dulkių siurbimo jungties skersmuo | 27/36 mm |
| Pjovimo kampas | 0-50 ° |
Akumuliatorinis suktuvas-gręžtuvas Quadrive TPC 18/4 I-Basic
- Galimybė pasirinkti iš 4 sukimosi greičių
- Galingas, universalus, ilgas įrankio naudojimo laikas
- Tinka darbams, reikalaujantiems didelės galios
| Apsukų skaičius | 0-500/800/2350/3600 aps./min. |
| Svoris | 1,3 kg |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 70 mm |
| Reversas | Yra |
| Sukimo momentas | 2-20 Nm |
| Triukšmo lygis | 84 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis AGC 18-125 EB-Basic
- Galingas variklis be anglinių šepetėlių
- Reguliuojamas greitis atsižvelgiant į medžiagos savybes
- Tvirtas ir ilgaamžis: elektronika apsaugota nuo dulkių
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Apsukų skaičius | 4500 - 8500 aps./min. |
| Svoris | 2,7 kg |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Velenas | M14 |
| Vibracijos lygis | 5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 97 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
Specifikacija
| Svoris | 23,8 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Tipas | Diskiniai pjūklai / Suktuvai / Gręžtuvai / Kampiniai šlifuokliai / Komplektai |
| Standartiniai priedai | 2 x pjovimo diskai: 160 x 1 mm, 8 x 20 mm, veržlinis raktas SW5, antivibracinė rankena, apsauginis gaubtas, greito tvirtinimo veržlė, jungtis, raktas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti










