Akumuliatorinis tiesinis pjūklas HiKOKI CR18DBL
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Plonesnė rankena geresniam suėmimui ir patogesniam darbui
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Pjūklelio keitimas be rakto
Didelis kablys įrankio pakabinimui.
LED darbo vietos apšvietimas.
Specifikacija
| Svoris | 3,4 kg |
| Apsukų skaičius | 0-2500 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Pjovimo gylis medienoje | 120 mm |
| Pjovimo gylis pliene | 19 mm |
| Pjūklo eiga | 32 mm |
| Tipas | Tiesiniai pjūklai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


