
Akumuliatorinis tiesinis pjūklas FLEX RSP DW 18.0-EC
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Pjūklą galima pasukti 180°
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Elektroninė valdymo sistema apsaugo įrankį, padidina efektyvumą ir tarnavimo laiką.
Gumuota pavarų dėžė.
Reguliuojamas greitis.
Švelnaus paleidimo funkcija.
Lengvas pjūklelio keitimas.
Ergonomiškas dizainas, neslidi ir minkšta rankena, žemas vibracijos lygis.
Integruotas LED darbo vietos apšvietimas.
LED akumuliatoriaus įkrovos matuoklis.
FLEX baterijos sistema: tinka visiems 18,0 V akumuliatoriniams įrankiams.
Specifikacija
| Svoris | 4,1 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 450 x 170 x 100 mm |
| Pjovimo gylis medienoje | 300 mm |
| Pjovimo gylis pliene | 20 mm |
| Pjūklo eiga | 32 mm |
| Judesių skaičius | 0-3000 jud./min. |
| Švytuoklinis judesys | 0-3 mm |
| Tipas | Tiesiniai pjūklai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas L-BOXX® 238, įdėklas |
| Funkcionalumas | Švytuoklės funkcija |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







