Akumuliatorinis stalinis diskinis pjūklas FESTOOL CSC SYS 50 EBI-Basic Mt Edt
- Pjūklas, pritaikomas įvairiems darbams, leidžiantis pjauti įvairius kampus ir medžiagas su didžiausiu tikslumu
- Kompaktiškas dizainas, lengvas transportavimas ir greitas nustatymų keitimas užtikrina patogų darbą
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Integruota slankiojanti detalė ant rutulinių guolių.
Mažai dulkių darbo metu dėl dulkių surinkimo maišo.
Galima naudoti kartu su Festool akumuliatoriniais siurbliais, Systainer lagaminais.
Galingas variklis ir ilgaamžės medžiagos užtikrina ilgalaikį ir produktyvų naudojimą.
Specifikacija
| Svoris | 15 kg |
| Apsukų skaičius | 4500-6800 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 98 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 512 x 396 x 296 mm |
| Disko skersmuo | 168 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 20 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 0-48 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 0-34 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Pjovimo plotis | 280 ° ( lygiagriačiu pjovimu) |
| Dulkių siurbimo jungties skersmuo | 27 mm |
| Pjovimo kampas | -10° - +47° |
| Standartiniai priedai | Pjūklo diskas 168x1,8x20 TF52 L, pjovimo diskas HW 168x1,8x20 WD42, lygiagreti atrama, ruošinio stumtuvas, kampinė atrama, dulkių surinkimo maišelis, skėtimo peilis paslėptiems pjūviams, skėtimo peilis su apsauginiu gaubtu, šešiabriaunis raktas SW 6. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









