
Akumuliatorinis siaurapjūklis MILWAUKEE M12 FJS-422X
- Variklis be anglinių šepetėlių
- 6 greičio nustatymai su automatiniu paleidimo režimu
- Paprastas, greitas ir lengvas pjūklelių pakeitimas dėl patentuoto „FIXTEC“ spaustuko
Aprašymas
Dulkių pūstuvas pašalina medienos dulkes nuo pjovimo linijos.
Integruota LED lemputė darbo vietos apšvietimui, gali būti išjungiama rankiniu būdu.
Nuimamas minkšta dalis padeda išvengti žymių ir įbrėžimų pjaunant minkštas medžiagas.
Lanksti akumuliatorių sistema: veikia su visais „MILWAUKEE® M12™" akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 1,7 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Pjovimo gylis medienoje | 70 mm |
| Pjovimo gylis pliene | 3 mm |
| Judesių skaičius | 800-3000 jud./min. |
| Švytuoklinis judesys | 5 pakopų |
| Tipas | Siaurapjūkliai |
| Standartiniai priedai | 4,0 Ah akumuliatorius, 2,0 Ah akumuliatorius, įkroviklis, lagaminas, pjovimo diskas, dulkių surinkimo adapteris, dulkių dangtis, apsauga nuo skeveldrų |
| Funkcionalumas | Švytuoklės funkcija |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 24 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
| Pjovimo gylis aliuminyje | 3 mm |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







