Akumuliatorinis juostinis pjūklas BOSCH GCB 18V-63 LB Solo
- Pasižymi puikiu pjovimo gyliu iki 63,5 mm
- Tinka pjauti metalinius, plastikinius vamzdžius ir aliuminio profilius
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Lengvas ir paprastas ašmenų pakeitimas, kuriam nereikalingi jokie įrankiai.
Be vibracijos veikiantys ašmenys užtikrina patogų pjovimą.
LED apšvietimas geresniam darbo vietos matomumui užtikrinti.
Integruotas saugus įjungimo / išjungimo jungiklis.
Tinka naudoti su „BOSCH Profesional 18V System“ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 3,3 kg (be akumuliatoriaus) |
| Triukšmo lygis | 90 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Pjovimo greitis | 162 m/min. |
| Tipas | Juostinis pjūklas |
| Maksimalus pjovimo gylis | 63,5 mm |
| Standartiniai priedai | 733 x 12,7 x 0,35 mm pjūklelis, lagaminas, įdėklas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





