
Akumuliatorinis siaurapjūklis MAKITA JV102DZ
- 3-jų pakopų švytuoklinis judesys ir tiesus pjovimas
- Galimybė pjauti iki 45 laipsnių kampu
- Parduodamas be įkroviklio ir be akumuliatorių!
Aprašymas
Variklis be anglinių šepetėlių.
Labai lengvas ir kompaktiškas.
Ergonomiškas įrankio korpusas, patogiam darbui.
Prijungiamas prie dulkių siurblio - švaresniam darbui.
Specifikacija
| Svoris | 1,8 kg |
| Triukšmo lygis | 96 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 10.8 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Pjovimo gylis medienoje | 90 mm |
| Pjovimo gylis pliene | 10 mm (aliuminyje-20mm) |
| Pjūklo eiga | 23 mm |
| Judesių skaičius | 800-3000 jud./min. |
| Tipas | Siaurapjūkliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


