
Akumuliatorinis siaurapjūklis MAKITA JV101DZ
- Kompaktiškas, lengvas ir galingas
- 3-jų pakopų švytuoklinis judesys ir tiesus pjovimas
- Įrankis parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Galima pjauti iki 45° kampu.
Komfortišką darbą užtikrina ergonomiškas įrankio korpusas ir žemas vibracijos lygis.
Galimas prijungimas prie dulkių siurblio.
Specifikacija
| Svoris | 1,7 kg |
| Vibracijos lygis | 7,0 m/s² |
| Triukšmo lygis | 91 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 10.8 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 232 x 76 x 196 mm |
| Pjovimo gylis medienoje | 65 mm |
| Pjovimo gylis pliene | 2 mm |
| Pjūklo eiga | 18 mm |
| Judesių skaičius | 0-2900 jud./min. |
| Tipas | Siaurapjūkliai |
| Pjovimas kampu | 45° |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.



