
Akumuliatorinis siaurapjūklis MAKITA DJV182RTJ
- 3-jų pakopų švytuoklinis judesys ir tiesus pjovimas
- Lengvai keičiami ašmenys
- Mažiau vibracijos ir triukšmo
Aprašymas
Darbinis šviesos diodas.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Įkrovimo laikas - 36 min.
Ergonomiška gumuota rankena.
Specifikacija
| Svoris | 2,6 kg |
| Triukšmo lygis | 73 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2x5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 266 x 77 x 208 mm |
| Pjovimo gylis medienoje | 135 mm |
| Pjovimo gylis pliene | 10 mm (aliuminyje-20mm) |
| Pjūklo eiga | 26 mm |
| Judesių skaičius | 800-3500 jud./min. |
| Tipas | Siaurapjūkliai |
| Standartiniai priedai | 2 x 5,0 Ah 18V akumuliatoriai BL1850, greitasis įkroviklis DC18RC, apsauginis padas 417852-6, 4 mm šešiakampis raktas, Makpac lagaminas Nr.2, lagamino įdėklas |
| Funkcionalumas | Švytuoklės funkcija |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



