Akumuliatorinis juostinis pjūklas BOSCH GCB 18V-63, CT Solo
- Kompaktiškas ir ergonomiškas akumuliatorinis juostinis pjūklas, skirtas patogiam darbui net ankštose vietose
- Pjovimo gylis iki 63,5 mm
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Lengva konstrukcija leidžia dirbti ilgiau be nuovargio.
Ašmenys keičiami be įrankių naudojant juostos įtempimo fiksatorių.
Apsauga su metaliniais gnybtais užtikrina saugų ir greitą keitimą.
Be vibracijos veikiantys ašmenys leidžia pjauti tiksliai ir patogiai.
Integruotas LED apšvietimas.
Saugus įjungimo ir išjungimo jungiklis užtikrina saugų naudojimą.
Tinka metalinių ir plastikinių vamzdžių pjovimui, aliuminio profiliams pjauti.
Kompaktiškas 355 mm ilgio korpusas.
Tinka naudoti su AMPShare ir „Bosch Professional“ 18 V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 4,3 kg |
| Ilgis | 355 mm |
| Vibracijos lygis | 5,3 m/s² |
| Triukšmo lygis | 90 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Pjovimo greitis | 162 m/min. |
| Tipas | Juostinis pjūklas |
| Maksimalus pjovimo gylis | 63,5 mm |
| Standartiniai priedai | Juostinio pjūklo pjūklelis 18 TPI |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




