Akumuliatorinis frezeris BOSCH GKF 18V-8 Kit Solo LB
- Kompaktiškas ir tiksliai valdomas akumuliatorinis frezeris
- Bešepetėlinis variklis
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Specialūs dulkių nusiurbimo adapteriai užtikrina efektyvų dulkių surinkimą tiek paviršiaus, tiek kraštų frezavimo metu.
Puikiai tinka kraštų profiliavimui, laminato apdirbimui ir paviršių frezavimui.
Tikslus frezavimo gylio reguliavimas leidžia pasiekti aukštos kokybės rezultatus.
Fiksuojamas suktuvo mechanizmas leidžia patogiai keisti antgalius be papildomų įrankių.
Dvigubas LED apšvietimas užtikrina gerą matomumą darbo zonoje.
Specialūs dulkių nusiurbimo adapteriai užtikrina efektyvų dulkių surinkimą tiek paviršiaus, tiek kraštų frezavimo metu.
Platus suderinamų priedų asortimentas suteikia daugiau galimybių įvairiems darbams.
Tinka naudoti su „Bosch Professional“ 18 V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 1,1 kg |
| Apsukų skaičius | 10000-30000 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 95 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Griebtuvas | 6 mm, 8 mm, 1/4'' |
| Tipas | Frezeriai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







