Akumuliatorinis frezeris HiKOKI M3612DA
- Galingas ir efektyvus variklis be anglinių šepetėlių
- Ergonomiškos rankenos su integruotu jungikliu
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Multi Volt akumuliatorių technologija.
LED darbo zonos apšvietimas.
Su adapteriu dulkių ištraukimui.
Variklio stabdys.
Plačiau apie MULTIVOLT akumuliatorius čia
Specifikacija
| Svoris | 3,1 kg |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 97 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Griebtuvas | 6,8,12 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 275x148x280 mm |
| Tipas | Frezeriai |
| Standartiniai priedai | Frezavimo šablonas, 12, 8 ir 6 mm įvorės, dulkių siurblio adapteris ir dėklas |
| Maksimalus frezavimo gylis, 90° | 50 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



