Akumuliatorinis frezeris HiKOKI M1808DA
- Lengva ir tvirta freza
- Ilgai tarnaujantis variklis be anglinių šepetėlių
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
LED darbo zonos apšvietimas.
Lengvas frezos paleidimas ir sustabdymas.
Adapteris dulkių ištraukimui.
Specifikacija
| Svoris | 1,2 kg |
| Apsukų skaičius | 10000-30000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 91 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Griebtuvas | 6-8 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 100x109x229 mm |
| Tipas | Frezeriai |
| Standartiniai priedai | Frezavimo šablonas, frezavimo adapteris, 8 ir 6 mm įvorės, dulkių siurblio adapteris ir dėklas |
| Maksimalus frezavimo gylis, 90° | 40 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


