
Akumuliatorinis diskinis pjūklas MAKITA DLW140Z
- Patogi D formos rankena
- Apsauga nuo kibirkščių - saugesnis darbas
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Specifikacija
| Svoris | 17,8 kg |
| Apsukų skaičius | 3800 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 115 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V / 36 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 355 mm |
| Velenas | 25,4 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 70x233 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





