
Akumuliatorinis diskinis pjūklas MAKITA DCS552Z
- Skirtas elektros, ventiliacijos ir stogo skardinimo darbams
- Greitas metalo pjovimas be kibirkščių
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Darbinis šviesos diodas.
Įrankis dirba su visais 18V Li-ion akumuliatoriais išskyrus 1.3Ah.
Specifikacija
| Apsukų skaičius | 3600 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 113 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Disko skersmuo | 136 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 20 mm |
| Velenas | 20 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




