Akumuliatorinis perforatorius BOSCH GBH 18V-18 X Solo CT
- „ONECHUCK" - vienas griebtuvas, kuriame galima montuoti SDS-plus, cilindrinius ir šešiakampius grąžtus
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Vibracijos kontrolė, skirta pulsacijoms slopinti.
Skirtas naudoti smūginiam gręžimui betone, medienai ar metalui gręžti.
Nepertraukiama galia bei daugiau skylių vienu įkrovimu dėl pastovaus greičio variklio.
Didesnė naudotojo apsauga nuo atsitiktinio užstrigimo dėl „KickBack Control" funkcijos.
Tinka visi „BOSCH Profesional" 18 V akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Specifikacija
| Svoris | 1,8 kg (be akumuliatoriaus) |
| Vibracijos lygis | 17 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 4-18 mm |
| Griebtuvas | SDS-plus |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 220 x 300 x 130 mm |
| Smūgio jėga | 1.5 J |
| Tipas | Dviejų funkcijų perforatoriai |
| Standartiniai priedai | Papildoma rankena, gylio ribotuvas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







