Akumuliatorinis perforatorius BOSCH GBH 18V-18 Solo CT
- Bešepetėlinis variklis
Lengva ir kompaktiška konstrukcija
- Parduodama be akumuliatoriaus ir įkroviklio
Aprašymas
Dėl puikaus galios ir svorio santykio, perforatorius galingas ir juo paprasta naudotis.
Saugumą užtikrina sistema, kuri akimirksniu sustabdo variklį, kai grąžtas įstringa.
Mažina vibracijas ir suteikia mažiau nuovargio rankoms.
Su 18 V 2,0 Ah akumuliatoriumi, galima išgręžti iki 50 skylių betone.
Tinka gręžti betoną, mūrą, medieną ir metalą, taip pat atlikti kalimo darbus bei įvairius statybos ir remonto darbus.
Tinka visi „Bosch Professional 18 V" akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Specifikacija
| Svoris | 1,6 kg (be akumuliatoriaus) |
| Vibracijos lygis | 19,0 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 4-18 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 210 x 300 x 130 mm |
| Smūgio jėga | 1.5 J |
| Perforatoriaus funkcijos | 2 - gręžimas, gręžimas su kalimu |
| Tipas | Dviejų funkcijų perforatoriai |
| Standartiniai priedai | Rankena, gylio ribotuvas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





