
Akumuliatorinis dulkių siurblys MAKITA DVC157LZX3
- Reguliuojama siurbimo galia
- Variklis be anglinių šepetėlių užtikrina ilgą darbo laiką, greitesnį ir galingesnį siurbimą
- Parduodamas be akumuliatoriaus ir įkroviklio
Aprašymas
AWS belaidės technologijos dėka siurblys gali būti prijungtas prie įvairių MAKITA įrankių dulkių nusiurbimui.
Skirtas sausam siurbimui.
Pagal Europos standartus atitinka L dulkių klasę.
Specifikacija
| Vibracijos lygis | 2.5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 70 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Akumuliatorinis dulkių siurblys |
| Dulkių maišo talpa | 15 l |
| Maks. oro srautas | 2,1 m³/min |
| Maks. darbinis slėgis | 110 mbar |
| Žarnos ilgis | 2,5 m |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










