Akumuliatorinis daugiafunkcinis švytuoklinis įrankis HiKOKI Multi Tool CV18DAW2Z
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Kompaktiškas ir lengvas daugiafunkcinis įrankis
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Žemas triukšmo lygis.
Žemas vibracijos lygis.
Galingas variklis užtikrina didelį medžiagos apdirbimo efektyvumą.
Ilgesnis variklio tarnavimo laikas.
Minimalus variklio priežiūros poreikis.
Reguliuojamas greitis darbui pagal medžiagą.
Pastovus greitis net esant apkrovai.
Efektyvus sukimo momento perdavimas įrankio tvirtinime.
Greitas priedų keitimas nenaudojant įrankių.
Galima prijungti dulkių surinkimo adapterį švaresniam darbui.
Ergonomiška guminė ir siaura rankena.
LED apšvietimas.
Suderinamas su 18V ir Multi Volt akumuliatoriais.
Atnaujintas OIS12 įrankio tvirtinimas, suderinamas su Starlock sistema.
Tinka montavimui, pjovimui, šlifavimui, poliravimui ir frezavimui daugelyje medžiagų, užtikrinant didelį tikslumą ir nepriekaištingą paviršiaus apdailą.
Specifikacija
| Svoris | 1,25 kg |
| Tvirtinimas | OIS12 |
| Triukšmo lygis | 72 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Judesių skaičius | 6000-20000 jud./min. |
| Vibracija | 2,1-3,5 m/s² |
| Tipas | Multifunkciniai įrankiai |
| Amplitudė | 3,6° |
| Standartiniai priedai | Lagaminas, peilis, šlifavimo plokštė, 10 x švitrinis popierius (K80, K120), dulkių surinkimo adapteris, priedų dėžutė. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti


