Akumuliatorinis daugiafunkcinis įrankis BOSCH GOP 18V-30 Solo LB
- Sklandus naudojimas ir valdymas dėl dvigubo korpuso konstrukcijos, kuri sumažina vibraciją iki 3 m/s²
- Patogus naudoti ir lengvai valdomas, nes grynasis svoris yra mažesnis nei 1 kg
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Efektyviai keiskite priedus neliesdami karštų ašmenų: naudodami „Snap-in“ ašmenų laikiklį su „Starlock“ arba „StarlockPlus“ ašmenimis.
Efektyvi pjovimo galia: ją užtikrina variklis be šepetėlių, užtikrinantis 3 laipsnių virpesių kampą.
Lengvai naudojamas vertikaliam ir horizontaliam medžio plokščiu pjovimui, lizdų pjovimui gipso kartone, vamzdžių pjovimui arti paviršių, šlifavimui ir dažų, rūdžių ar klijų šalinimui.
Suderinamas su „Bosch Professional 18V System“ ir įvairių prekių ženklų akumuliatorių aljanso „AMPShare“ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 1 kg |
| Apsukų skaičius | 10000-18000 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 360 x 444 x 151 mm |
| Vibracija | 3 - 8,6 m/s² |
| Tipas | Multifunkciniai įrankiai |
| Standartiniai priedai | Ašmenys PAIZ 32 APB, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






