Tentų suvirinimo aparatas LEISTER Uniplan 510
- Karšto oro suvirinimo aparatas, skirtas virinti dangas, pagamintas iš PVC
- Mažai priežiūros reikalaujantis variklis be šepetėlių
- Skaitmeninis ekranas suvirinimo parametrų nustatymui
Aprašymas
Integruotas pažangus virinamos medžiagos pakėlimas.
Automatinis ir saugus: rankenos pasukimu nuleidžia virinimo galvą.
Kilnojamasis ratukas, kad būtų išvengta kliūčių, tokių kaip įvorės ir kabliukai.
Greitas modifikavimas - vartotojai lengvai gali pereiti nuo perdengiamojo suvirinimo prie užvartos ar vamzdinio profilio suvirinimo.
Tiesus judėjimas užtikriną išskirtinį stabilumą ir suvirinimo kokybę.
Pažangus HMI užtikrina paprastą ir lengvą valdymą: kontroliuojama temperatūra ir greitis.
Neribotos galimybės: palapinės brezento, plastikinių audinių žarnų, markizės ir vėjo blokatorių, reklaminių tentų, tekstilinių stogų ir fasadų, sunkvežimių brezento, apsauginio dangtelio, pripučiamų plastikinių audinių, baseino hidroizoliacijos suvirinimas.
Specifikacija
| Svoris | 16 kg |
| Darbinis greitis | 1 - 16 m/min |
| Galingumas | 3450 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 500 x 310 x 300 mm |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50-60 Hz |
| Temperatūra | 100-620°C, keičiama palaipsniui |
| Standartiniai priedai | Sulankstomas atraminis strypas, apvadų ir vamzdynų kreiptuvas, kėlimo įtaisas, 2 x 1,25 kg. papildomi svarmenys, nerūdijančio plieno šepetys ir purkštukų reguliavimo matuoklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







