Stogo dangų suvirinimo aparatas LEISTER UNIDRIVE 505
- Nematoma suvirinimo siūlė
- Paprastas naudojimas leis dirbti ir pradedantiesiems
- Integruotas skaitmeninis ekranas leidžia stebėti ir kontroliuoti greitį bei temperatūrą
Aprašymas
Lengvas bei kompaktiškas suvirinimo aparatas.
Idealiai tinka baseino hidroizoliacijos suvirinimui.
Bešepetėlis pavaros ir pūstuvo variklis užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir minimalią priežiūrą.
Ergonomiškas pusiau automatinis suvirinimo aparatas leidžia dirbti ilgiau ir be nuovargio.
T formos karšto oro antgalis leidžia vienu metu suvirinti abi vidines dangos puses.
3 taškų atrama užtikrina lengvą valdymą ir saugų suvirinimą.
Specifikacija
| Svoris | 4,5 kg |
| Darbinis greitis | 0,7 - 4,5 m/min |
| Galingumas | 2300 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 275 x 173 x 297 mm |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50-60 Hz |
| Temperatūra | 100 - 560 °C |
| Standartiniai priedai | Cilindrinis žalvario šepetys ø15 mm, šešiakampis veržliaraktis 3 mm, suvirinimo plokštė, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 12 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










