
Elektrinis siurblys švariam vandeniui MAKITA PF0300
- Panardinimo gylis - 5 m
- Ilgas variklio bloko tarnavimo laikas
- Komplekte esantis laiptuotas adapteris tinka žarnoms su 25 mm arba 32 mm vidiniu diametru
Aprašymas
Maks. pakėlimo aukštis - 7 m.
Elektros energijos sąnaudos - 300 W.
Maksimali temperatūra - 36 °C.
Automatinis išsijungimas.
Siurblys puikiai tinka sausinti užtvindytus rūsius, nusiurbti vandenį nuo horizontalaus stogo, taip pat sodų, daržų laistymui.
Lengvas transportavimas dėka ergonomiškos rankenos.
Nelankstus plastikinis korpusas.
Sukurtas taip, kad nusiurbtų vandenį iki 5 mm lygio.
Prietaiso pajungimas: pirmiausia panardinkite pompą į vandenį, tada prijunkite prie elektros tinklo. Pompa paruošta darbui.
Specifikacija
| Svoris | 4,2 kg |
| Galingumas | 300 W |
| Įtampa/dažnis | 240 V |
| Našumas | 140 l/min. |
| Darbinė temperatūra | 35 °C |
| Kabelio ilgis | 10 m |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti



