Mobilus dulkių siurblys FESTOOL CTL MIDI I AC CLEANTEC 578545
- Skirtas pašalinti dulkes, kuriose kenksmingų medžiagų DLK reikšmė > 1 mg/m³
- Dulkes pašalina jų susidarymo vietoje, vykdant smulkius medienos apdirbimo darbus
- Pažangi AUTOCLEAN (AC) funkcija automatiškai valo pagrindinį filtrą, palaikydama pastovią ir didelę siurbimo galią viso darbo metu
Aprašymas
Tinka šlapiam ir sausam siurbimui: dulkėms, šiukšlėms, vandeniui (šlapiam siurbimui reikalingas specialus filtras).
Automatinis dulkių siurblio įjungimas nuotolinio valdymo pultu arba veikiant Bluetooth® ryšiui tarp akumuliatoriaus ir siurblio, todėl nereikia montuoti jokios papildomos įrangos.
Nauja sensorinė panelė reaguoja į rankos prisilietimus netgi mūvint pirštines.
Antistatinė funkcija apsaugo veikiančius mobiliuosius dulkių siurblius ir įrankius nuo statinių krūvių.
Kūginė forma gerina siurbimo našumą, o slidi išorinė danga užtikrina puikų slydimą bet kokiais paviršiais ir briaunomis.
Turi T-LOC funkciją, todėl prie mobiliojo dulkių siurblio galima patikimai prijungti FESTOOL SYSTAINERIUS.
Siurbimo žarna saugoma uždaromoje vidinėje sekcijoje, o lentynėlę virš žarnos dėklo galima naudoti kaip sėdynę arba vietą darbinėms medžiagoms pasidėti.
Išorėje sumontuotas sulankstomas laido laikiklis, integruotas stabilumą ant bet kokio pagrindo išsaugantis stovėjimo stabdis ir dulkių siurblio bei įrankio sujungimo elementas - kaištinis užraktas.
Ištobulinta rezervuaro geometrija ir kompaktiškas plokščiasis filtras užtikrina maksimalų 15l talpos rezervuaro išnaudojimą.
Greitas, paprastas ir patogus rankinis filtro keitimas.
Mažas svoris, tvirta važiuoklė, kompaktiška ir ergonomiška konstrukcija, todėl siurblį ypač lengva transportuoti.
Specifikacija
| Svoris | 14,7 kg |
| Triukšmo lygis | 70 dB(A) |
| Galingumas | 2400 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 472 x 322 x 495 mm |
| Filtro plotas | 3508 cm² |
| Vakuumas | 24000 Pa |
| Oro debitas | 3700 l/min. |
| Konteinerio talpa | 15 l (12,5 l filtro maišo) |
| Laido ilgis | 7,5 m |
| Žarnos ilgis | 3,5 m |
| Dulkių filtravimo klasė | L |
| Standartiniai priedai | Pagrindinis filtras HF-CT COMP; filtro maišas SELFCLEAN SC-FIS-CT; siurbimo žarna D 27/32x3,5m-AS/CTR; utilizavimo maišelis ENS-CT MIDI AC |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






