Aukšto slėgio plovykla HUSQVARNA PW370
- Aukšto slėgio žarna labai lanksti, sutvirtinta plienu, lengvai valdoma ir patogiai susukama
- Indukcinis variklis yra labai našus, patvarus bei ilgaamžis
- Metalinis siurblys užtikrina patvarumą ir ilgą gaminio eksploatavimo laiką
Aprašymas
Žarnos ritė su atraminiu kreiptuvu, kad žarną būtų lengva suvynioti ir patogu laikyti.
3-in-1 antgalis, lengvas perjungimas tarp užduočių.
Valdymas per skaitmeninį ekraną, kuriame taip pat rodomi klaidų nurodymai, instrukcijos, gaminio duomenys.
Visi priedai saugomi ant pačios plovyklos, todėl darbas yra daug efektyvesnis.
Efektyvus ploviklio panaudojimas dėl išmaniai suprojektuoto putų purkštuvo.
Ergonomiška rankena užtikrina lengvą ir patogų darbą.
Greitas žarnos pajungimas su žalvarine jungtimi, kad būtų galima greitai pradėti valymo darbus ir užtikrintas patvarumas.
Dėl tvirtos ir patogios nešimo rankenos gaminį itin patogu perkelti ir transportuoti.
Dideli minkšti ratai, sumontuoti ant metalinės ašies, užtikrina patikimą judėjimą ir sukibimą važiuojant nelygiais paviršiais.
Dviejų krypčių pasukimo funkcija užtikrina tolygų purškimo rezultatą, o greitosios jungtys leidžia lengvai ir greitai prijungti žarną bei priedus.
Kompaktiškas pistoleto ir ilgakočio purkštuvo laikymas lengvai pasiekiamuose skyriuose.
Specifikacija
| Svoris | 22,7 kg |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 89 dB(A) |
| Vandens srautas | 380-500 l/h |
| Įtampa/dažnis | 230-240 V/50 Hz |
| Maksimali paimamo vandens temperatūra | 40°C |
| Laido ilgis | 5 m |
| Darbinis slėgis | 170 bar |
| Maksimalus darbinis slėgis | 135 bar |
| Žarnos ilgis | 10 m |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








