Aukšto slėgio plovimo įrenginys EUROM Force 1801 145bar
- Mažas, kompaktiškas ir lengvas slėginis ploviklis su aliuminio varikliu
- Lengvas perkėlimas iš vienos vietos į kitą dėl lengvos konstrukcijos ir tvirtų ratų
- Rotacinis terasos valiklis greitai pašalina nešvarumus nuo plytelių ir visiškai išvalo akmenis
Aprašymas
Naudojamas įvairiems valymo darbams.
Purkštuvo lankas turi smailų ir plokščią purkštuką, kad įrenginys būtų panaudojamas universaliai.
Specifikacija
| Svoris | 9 kg |
| Triukšmo lygis | 92 dB(A) |
| Vandens srautas | 330 l/h |
| Galingumas | 1800 W |
| Įtampa/dažnis | 220-240 V / 50 Hz |
| Maksimali paimamo vandens temperatūra | 40°C |
| Laido ilgis | 5 m |
| Maksimalus darbinis slėgis | 145 bar |
| Žarnos ilgis | 5 m |
| Standartiniai priedai | Taškinis purkštukas, rotacinis nešvarumų valymo antgalis, terasos valymo antgalis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti











