
Medžio pjovimo staklės MAKITA MLT100N
- Galingas 1500 W variklis
- Patogiai reguliuojamas šoninis ribotuvas
- Komplekte slankiojantis papildomas šoninis stalas
Aprašymas
Pjaunami kampai iki 45 laipsnių į dešinę.
Pjūklo apsauga nuimama ir uždedama be įrankio.
Priedų dėtuvė.
Specifikacija
| Svoris | 35 kg |
| Apsukų skaičius | 4300 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 100 dB(A) |
| Galingumas | 1500 W |
| Disko skersmuo | 260 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 64 mm |
| Tipas | Išilginio pjovimo staklės |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




