Krūmapjovė HUSQVARNA 555FXT
- X-Torq variklis užtikrina mažesnes kuro sąnaudas ir mažiau išmetamųjų teršalų
- Vibracijos slopinimo sistema „LowVib®“
- Šildomos rankenos
Aprašymas
Akceleratorius valdomas nykščiu.
Skirta darbams sudėtingomis sąlygomis.
Peilis pritvirtinamas magnetiniu kaiščiu.
Kuro pompa lengvesniam užvedimui.
Reguliuojamos rankenos užtikrina patogų laikymą.
Optimizuota pavarų dėžė ir 24° pasukta kampinė pavara palengvina kryptinį nuleidimą tankiuose miškuose.
Stabdymo jungiklis po užgesinimo automatiškai grįžta į užvedimo padėtį, taip išvengiami sutrikimai užvedant.
Specifikacija
| Svoris | 9,1 kg |
| Apsukų skaičius | 2800 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,3 m/s² |
| Triukšmo lygis | 117 dB(A) |
| Galingumas | 2,8 kW |
| Kuro sąnaudos | 480 g/kWh |
| Kuro bako talpa | 1,1 l |
| Cilindrų darbinis tūris | 53,3 cm³ |
| Tipas | Benzininiai trimeriai |
| Standartiniai priedai | Pjūklo diskas, laikymo diržai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



