Krūmapjovė HUSQVARNA 545FX
- X-Torq variklis užtikrina mažesnes kuro sąnaudas ir mažiau išmetamųjų teršalų
- Aukštos eksploatacinės savybės bei stulbinanti ergonomika ir manevringumas
- „AutoTune™“ užtikrina visada optimizuotą variklio veikimą
Aprašymas
Reguliuojamos rankenos užtikrina patogų laikymą.
Akceleratorius valdomas nykščiu.
Peilis pritvirtinamas magnetiniu kaiščiu.
Vibracijos slopinimo sistema „LowVib®“.
Kuro pompa lengvesniam užvedimui.
Optimizuota pavarų dėžė ir 24° pasukta kampinė pavara palengvina kryptinį nuleidimą tankiuose miškuose.
Stabdymo jungiklis po užgesinimo automatiškai grįžta į užvedimo padėtį, taip išvengiami sutrikimai užvedant.
Specifikacija
| Svoris | 8,2 kg |
| Apsukų skaičius | 2700 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 3,3 m/s² |
| Triukšmo lygis | 116 dB(A) |
| Galingumas | 2,2 kW |
| Kuro sąnaudos | 856 g/kWh |
| Kuro bako talpa | 1 l |
| Cilindrų darbinis tūris | 45,7 cm³ |
| Tipas | Benzininiai trimeriai |
| Standartiniai priedai | Pjūklo diskas, laikymo diržai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




