Krūmapjovė 543RS HUSQVARNA
- Galingas ir universalus prietaisas, skirtas dažnai pjauti vešlią žolę ir piktžoles
- 543RS yra tikras lobis žemės savininkams, ieškantiems tvirtos, patikimos ir lengvai valdomos krūmapjovės
- Į komplektą įeina žoliapjovės galvutė, žolės pjovimo peilis ir „combi“ apsauga
Aprašymas
Turi galingą ir taupų variklį „X-Torq“ bei našų oro filtrą, tausojantį variklį ir mažinantį priežiūros išlaidas.
Specifikacija
| Svoris | 7,4 kg |
| Apsukų skaičius | 3000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 3,5/3,0 m/s² |
| Triukšmo lygis | 95 dB(A) |
| Galingumas | 1500 W |
| Kuro sąnaudos | 449 g/kWh |
| Kuro bako talpa | 0,75 l |
| Cilindrų darbinis tūris | 40,1 cm³ |
| Tipas | Benzininiai trimeriai |
| Standartiniai priedai | Žoliapjovės galvutė, žolės pjovimo peilis, diržai, kombinuota apsauga |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




