Šlavimo mašina TIELBURGER TK48 Pro BGS 675EXI
Aprašymas
Galima reguliuoti šepečio kampą ir prispaudimą prie paviršių.
Integruotas pneumatinis atraminis ratukas.
Skirtas profesionaliam naudojimui.
Specifikacija
| Svoris | 108 kg |
| Darbinis plotis | 100 cm |
| Darbinis greitis | iki 4,2 km/val) |
| Galingumas | 3,1 kW |
| Užvedimas | Rankinis |
| Pavara | 3 pavaros pirmyn, 1 atgal |
| Variklio tipas | Briggs & Stratton 675EXI |
| Kuro rūšis | Benzinas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



