Šlavimo mašina TIELBURGER TK18
Aprašymas
Važiavimo greitis ir šepečio greitis valdosi atskirai.
Ergonomiškai išformuotos ir reguliuojamos 6 pozicijomis rankenos.
Patvarūs, plieniniai ratai leidžia lengvai manevruoti.
Korpusas nudažytas keliais sluoksniais kokybiškais dažais, tad apsaugotas nuo rūdijimo ir garantuoja ilgaamžiškumą.
Specifikacija
| Svoris | 65 kg |
| Darbinis plotis | 80 cm |
| Darbinis greitis | iki 3,4 km/h |
| Galingumas | 2,4 kW |
| Užvedimas | Rankinis |
| Pavara | 1 pavara pirmyn |
| Variklio tipas | Briggs & Stratton 575EX |
| Eiga | Savaeigė |
| Kuro rūšis | Benzinas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti








