Vejos robotas HUSQVARNA Automower 540 Epos
- Puikiai tinka komercinėms iki 8000 m² vejoms
- Palydovinė EPOS™ technologija garantuoja tikslumą centimetrų tikslumu ir leidžia sukurti virtualų kontūrą
- Įtaisyti jutikliai, naudojantys radaro technologiją, padeda robotui aptikti objektus, kad spėtų sumažinti greitį ir išvengtų smarkių susidūrimų
Aprašymas
Pasirenkamas pjovimas - juostomis, šachmatiniu ar trikampiu raštu.
Naudojant sistemingą pjovimą, vejos robotas juda lygiagrečiomis linijomis ir sukuria aiškų pjovimo raštą.
Apsauginiai žibintai su pulsuojančia arba vientisa šviesa, kad padidintų matomumą dirbant naktį, taip sumažinant nelaimingų atsitikimų riziką viešoje darbo aplinkoje.
Patogioje „Husqvarna Fleet Services™“ programėlėje galima valdyti ir stebėti vejos robotą, keisti nustatymus ir lengvai rasti informaciją bei patarimus, kurie palengvins vejos priežiūrą.
Užtikrina nuolatinį ratų sąlytį su žeme, todėl pagerėja sukibimas ant nelygių ir kalvotų paviršių.
Greitai atlaisvinamas peilių diskas tvirtinamas 1 varžtu, todėl jį pakeisite greitai ir lengvai.
Spyruoklinė pjovimo sistema lanksčiai prisitaiko prie paviršiaus kontūro ir nelygumų.
Vejos roboto išorę ir apačią galima lengvai nuplauti vandens žarna, o nuimamas viršutinis gaubtas ir korpusas, palengvina valymo procesą.
Korpuso guminė atrama užtikrina stabilumą apvertus, kad transportuojant ir laikant neslystų.
Visiškai prijungtas gaminys suteikia galimybę individualiai pritaikyti kiekvieną darbo zoną su unikaliu laiko grafiku, pjovimo aukščiu ir pjovimo modeliu.
Galima lengvai sukurti skirtingų nustatymų darbo zonas ir laikinas nedarbo sritis bei neleisti vejos robotui pjauti tam tikrose vietose.
Galimybė valdyti gaminį nuotolinio valdymo pulteliu naudojant išmaniojo telefono programėlės „AppDrive“ funkcija.
Elektrinis aukščio reguliavimas per programėlę arba vejos roboto pagrindiniame meniu.
5 peilių pjovimo diskas užtikrina smulkesnį pjūvį ir pailgina peilių keitimo intervalą.
Įrengta GPS sekimo sistema, kad būtų galima stebėti esamą roboto vejapjovės buvimo vietą ir sumažinti vagystės riziką.
Unikali pjovimo sistema su laisvai kabančiais skustuvo ašmenimis ant pjovimo disko užtikrina pjovimo rezultatą net ir lietingomis sąlygomis.
Specifikacija
| Svoris | 16,7 kg |
| Triukšmo lygis | 64 dB(A) |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Įkrovimo laikas | 55 min |
| Veikimo laikas | 85 min. |
| Pjaunamas plotas | 8000 m² |
| Pjovimo aukštis | 20-60 mm |
| Tipas | Bevielis diegimas |
| Pjovimo plotis | 260 mm |
| Apsaugos klasė | IPX5 |
| Standartiniai priedai | Įkrovimo stotelė, maitinimo blokas, 2 m žemos įtampos kabelis, EPOS ryšio modulis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Navigavimas | nRTK |
| AWD funkcija | Ne |
| Įkalnė | iki 50% |
| Išmanioji kamera | Taip |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










