Vejos pjovimo robotas GARDENA Sileno LIFE 2000 15108-35
- Vejoms iki 1500 m² ploto
- Mobiliosios programėlės „GARDENA Bluetooth® App“ pagalba, robotą galite valdyti nuotoliniu būdu
- Įveikia 35% statumo įkalnes ir lengvai pravažiuoja pro siauras vietas
Aprašymas
Pasižymi itin tyliu veikimu.
Esant šalnai, vejos pjovimas yra automatiškai sustabdomas.
Integruota „SensorControl“ technologija padeda nustatyti kaip dažnai reikia pjauti veją.
Specifikacija
| Svoris | 8,3 kg |
| Triukšmo lygis | 57 dB(A) |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Įkrovimo laikas | 60 min |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 58 x 39 x 23 cm |
| Veikimo laikas | 65 min (po vieno įkrovimo) |
| Pjaunamas plotas | 1500 m² |
| Pjovimo aukštis | 20-50 mm |
| Tipas | Laidinis diegimas |
| Pjovimo plotis | 220 mm |
| Kabelio ilgis | 250 m |
| Navigavimas | Laidinis |
| AWD funkcija | Ne |
| Įkalnė | iki 35% |
| Išmanioji kamera | Ne |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





