Vejos pjovimo robotas GARDENA Sileno+ 1600m²
- Skirtas lengvesniam, priežiūros nereikalaujančios vejos pjovimui iki 1600m²
- Efektyvus robotas, atliekantis darbą itin tyliai
- Tinka pjauti sudėtingas vejas, siaurus pravažiavimus
Aprašymas
Veikia bet kokiomis oro sąlygomis.
Įveikia iki 35% nuolydžius ir įkalnes.
Pakėlus robotą, peiliai nedelsiant sustoja.
„SensorControl“ funkcija: intelektuali pjovimo sistema automatiškai nustato pjovimo laiką, atsižvelgiant į žolės augimą. Pjovimo laiką galima reguliuoti ir pagal poreikius.
Spiralinis pjovimas leidžia robotui pjauti žolę sunkiai pasiekiamose vietose.
Atlikus darbą robotas automatiškai grįžta į įkrovimo stotelę.
Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą - užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys.
Informuojame, jog roboto vejapjovės veikimui būtinas diegimas. Diegimo paslaugos teiraukitės perkant mūsų parduotuvėse.
Specifikacija
| Svoris | 9,7 kg |
| Triukšmo lygis | 60 dB(A) |
| Įkrovimo laikas | 60 min. |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 62,7 x 50,9 x 24,8 cm |
| Veikimo laikas | 65 min. |
| Pjaunamas plotas | 1600 m² |
| Pjovimo aukštis | 20-60 mm |
| Tipas | Laidinis diegimas |
| Pjovimo plotis | 220 mm |
| Standartiniai priedai | 250 m instaliavimo kabelio, 400 vnt. kabių, 9 papildomi peiliai. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Navigavimas | Laidinis |
| AWD funkcija | Ne |
| Įkalnė | iki 35% |
| Išmanioji kamera | Ne |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







